Kto stoi na czele i nas motywuje?

nasze kierownictwo, dwoje ludzi z teczkami podający sobie ręce

Siłą napędową naszego zespołu, dzięki której w Powiatowym Zarządzie Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości ciągle się rozwijamy i podnosimy poziom usług jest kierownictwo. 

Dyrektor Monika Majewska oraz Zastępca Dyrektora i Geodeta Powiatowy Jarosław Antkiewicz mają niespożyte pokłady energii. Ich chęć do działania owocuje nowymi projektami i coraz lepszymi rozwiązaniami. Praca na rzecz powiatu jest dla obojga priorytetem.

Dzięki trosce o dobro Klienta i pracowników powstało między innymi nowe biuro obsługi klienta. Podobnie było przy projekcie „Słoneczna Geodezja”, który miał szansę na realizację za sprawą osobistego zaangażowania dyrekcji. 

Na pierwszym miejscu zawsze stoi profesjonalizm i aktywna współpraca. Dzięki wsparciu kierownictwa mamy chęć się rozwijać    i doszkalać. Wynikiem tego jest coraz lepsza organizacja i standardy obsługi. 

DYREKTOR POWIATOWEGO ZARZĄDU GEODEZJI, KARTOGRAFII, KATASTRU I NIERUCHOMOŚCI  w Gnieźnie

• Monika Majewska (61) 641 93 53        monika.majewska@powiat-gniezno.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA – GEODETA POWIATOWY – KIEROWNIK POWIATOWEGO OŚRODKA DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ                                I KARTOGRAFICZNEJ

• Jarosław Antkiewicz (61) 641 93 66      jaroslaw.antkiewicz@powiat-gniezno.pl