Numery telefonów, adresy e-mail do działów
i pracowników

 

DYREKCJA

DYREKTOR POWIATOWEGO ZARZĄDU GEODEZJI, KARTOGRAFII, KATASTRU I NIERUCHOMOŚCI

• Monika Majewska (61) 641 93 53             monika.majewska@powiat-gniezno.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA

• Jarosław Antkiewicz (61) 641 93 66         jaroslaw.antkiewicz@powiat-gniezno.pl

 

 


DZIAŁ NIERUCHOMOŚCI I ADMINISTRACJI

KIEROWNIK DZIAŁU NIERUCHOMOŚCI I ADMINISTRACJI

• Damian Kuźniak (61) 641 93 62                        damian.kuzniak@powiat-gniezno.pl

STANOWISKA DS. NIERUCHOMOŚCI

• Katarzyna Bednarek (61) 641 93 72               kasiabednarek@powiat-gniezno.pl

• Elżbieta Marciniak (61) 641 93 63                    elzbieta.marciniak@powiat-gniezno.pl

• Anna Dzierzgowska (61) 641 93 58                 anna.dzierzgowska@powiat-gniezno.pl

• Marcin Powałowski (61) 641 93 77                 marcin.powalowski@powiat-gniezno.pl                                                          

• Monika Dziel (61) 641 93 53                               monika.dziel@powiat-gniezno.pl

STANOWISKA DS. ADMINISTRACJI 

• Katarzyna Bednarek (61) 641 93 72                 kasiabednarek@powiat-gniezno.pl                       

 • Marcin Powałowski (61) 641 93 77                  marcin.powalowski@powiat-gniezno.pl 


POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

GEODETA POWIATOWY – KIEROWNIK POWIATOWEGO OŚRODKA DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

• Jarosław Antkiewicz (61) 641 93 66                 jaroslaw.antkiewicz@powiat-gniezno.pl

DZIAŁ INFRASTRUKTURY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ I WERYFIKACJI OPRACOWAŃ GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH

KIEROWNIK DZIAŁU INFRASTRUKTURY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ I WERYFIKACJI OPRACOWAŃ GEODEZYJNYCH                                               I KARTOGRAFICZNYCH

• Paulina Garczyk (61) 641 93 85                          paulina.garczyk@powiat-gniezno.pl

STANOWISKA DS. INFRASTRUKTURY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ I WERYFIKACJI OPRACOWAŃ GEODEZYJNYCH I KARTOGRAFICZNYCH

• Agata Hapońska (61) 641 93 55                           agata.haponska@powiat-gniezno.pl

• Krystyna Marzec (61) 641 93 75                          krystyna.marzec@powiat-gniezno.pl

• Karolina Zaroda (61) 641 93 54                           karolina.zaroda@powiat-gniezno.pl

• Natalia Olejarz (61) 641 93 83                              natalia.olejarz@powiat-gniezno.pl

• Hanna Jesiołowska (61) 641 93 65                     hanna.jesiolowska@powiat-gniezno.pl

• Natalia Kacprzyk (61) 641 93 82                         natalia.kacprzyk@powiat-gniezno.pl

• Piotr Kwiatkowski (61) 641 93 87                       piotr.kwiatkowski@powiat-gniezno.pl

• Klaudia Nowicka (61) 641 93 74                          klaudia.nowicka@powiat-gniezno.pl 

• Anna Kozakiewicz (61) 641 93 60                       anna.kozakiewicz@powiat-gniezno.pl

• Agnieszka Wysocka (61) 641 93 57                    agnieszka.wysocka@powiat-gniezno.pl

DZIAŁ OBSŁUGI ZASOBU GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO

p.o. KIEROWNIKA DZIAŁU OBSŁUGI ZASOBU GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO

• Katarzyna Kaniewska-Kapella (61) 641 93 73     katarzyna.kaniewska@powiat-gniezno.pl

STANOWISKA DS. OBSŁUGI ZASOBU GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO

• Ewa Grylewicz (61) 641 93 64                                ewa.grylewicz@powiat-gniezno.pl

• Anna Świątek                                                                    anna.swiatek@powiat-gniezno.pl

• Robert Hornung (61) 641 93 90                             robert.hornung@powiat-gniezno.pl

• Sergiusz Tamul (61) 641 93 91                                sergiusz.tamul@powiat-gniezno.pl

• Martyna Mierzejewska (61) 641 93 78              martyna.mierzejewska@powiat-gniezno.pl 

• Julia Marcinkowska (61) 641 93 70                      julia.marcinkowska@powiat-gniezno.pl

PRZEWODNICZĄCA NARADY KOORDYNACYJNEJ

• Monika Majewska (61) 641 93 79                           monika.majewska@powiat-gniezno.pl

STANOWISKA DS. KOORDYNACJI PROJEKTÓW

• Joanna Kłosowicz (61) 641 93 69                            joanna.klosowicz@powiat-gniezno.pl

• Maciej Grześkowiak (61) 641 93 76                       maciej.grzeskowiak@powiat-gniezno.pl

STANOWISKO DS. INFORMATYKI

• Jarosław Kucier (61) 641 93 67                                jaroslaw.kucier@powiat-gniezno.pl


DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

GŁÓWNY KSIĘGOWY

• Patrycja Krasińska (61) 641 93 84                           patrycja.krasinska@powiat-gniezno.pl

STANOWISKA DS. KSIĘGOWO – FINANSOWYCH

• Renata Chodzicka (61) 641 93 89                            renata.chodzicka@powiat-gniezno.pl

• Anna Jałoszyńska (61) 641 93 59                             anna.jaloszynska@powiat-gniezno.pl

• Angelika Banaszak (61)641 93 93                            angelika.banaszak@powiat-gniezno.pl

• Paulina Zobel (61) 641 93 61                                      paulina.zobel@powiat-gniezno.pl

STANOWISKA DS. KADR I PŁAC

• Karolina Andrzejczak (61) 641 93 71                       karolina.andrzejczak@powiat-gniezno.pl

• Joanna Czebreszuk (61) 641 93 68                           joanna.czebreszuk@powiat-gniezno.pl


KANCELARIA I ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

STANOWISKA DS. KANCELARII 

• Monika Stefaniak (61) 641 93 81                              monika.stefaniak@powiat-gniezno.pl

• Agnieszka Kwitowska (61) 641 93 56                     agnieszka.kwitowska@powiat-gniezno.pl

• Anita Wróblewska (61) 641 93 86                            anita.wroblewska@powiat-gniezno.pl

STANOWISKO DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

• Monika Dziel (61) 641 93 53                                        monika.dziel@powiat-gniezno.pl